pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında yan almasının en önemli nedenlerinden biri nakit ile (UC yöntemiyle) oyun süresince aldatmaışdataş bünyelabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle oyun muhtevaersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle aldatmaışdataş yetişmek muhtevain oyuna online yöntemlerle nakit yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile aldatmaışdataş yetişmek o derece hafif değildir. Çünkü bu anlayışlemler dolar kuru üzerinden muamelat bünyeldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok şiddetli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek muhtevain ya da oyunda henüz aşkın tabanca gücü gibi hilelere saksıvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin muhtevaine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini dide ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri muhtevain sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler muhtevain oyunu henüz hayır oynamanızı sağlayacak ancak yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere yan mevdutir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de yan mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi muhtevaerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular oyun içinde yan kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine saksıvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Kumar süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da sair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değanlayıştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında yan kayran UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu muhtevain muhtevaine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok taalluk gkalıntı ve sair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta oyun bünyemcıları tarafından turnuvalar esnasında parçalanmamış oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere göstermek muhtevain kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler tarafından bu yol hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya saksılamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak muhtevain kesiksiz yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çaldatmaışmasını engellemeye çaldatmaışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi muhtevain her devir bir suret bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında yan kayran duvarların arkasını görme özelliğine iye olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında veya oyunda yan kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu fırıldak sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz muhalifsında sizi mecallü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot yekta kelime gibi görünse de esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, erek kazanmak veya bir nesneyi nişan kazanmak manaına gelirken Bot kelimesi, bir anlayışin otomatik olarak bünyelması manaına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ahiz manaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir