katiponline.com: Klavyede Hızlı Yazma

En İyi Klavye Çaldatmaışma Sitesi

On Inç Online Klavye Çaldatmaışması
Bilgisayarda yazı yazarken ne derece hızlı olduğunuzu tasa ediyorsanız, klavye çaba testi yapabileceğiniz internet siteleri tam size için. Bu internet siteleri ile klavyede yazı tahrir çabaınızı görebilir, aldatmaıştırmalar yapabilir ve yeterince çaldatmaışırsanız bir ruz kendinize ilişik bir rekorun sahibi olabilirsiniz.
Günümüz dünyasında sıkıntısızıllı telefon klavyelerine hapsolmuş olsak da bilgisayarda klavye kullanarak yazı söylemek, özellikle hızlı yazabilmek hala son grado önemli bir kudret. Duyduğunuz şeyleri aynı anda klavye ile yazıya dökmek üzere önemli beceriler, hayatın katı çok düzında medarımaişetinizi kolaylaştıracaktır. Yazı yazarken ne derece hızlı olduğunuzu öğrenebileceğiniz birkötü klavye çaba testi sitesi bulunuyor. Klavye çaba testi internet sitelerinin katı çoğu Türki ve İngilizce olsa da bazenlarında ansızın şu denli kıstak seçeneği görebilirsiniz. Yeni öğrendiğiniz bir kıstak üzerinden klavye çaba testi yaparak o dilin inceliklerini öğrenebilir ve alışık olmadığınız bir tahrir stiline parmaklarınızı aldatmaıştırabilirsiniz. Yeterince çaldatmaışırsanız, siz yazı yazdıktan sonrasında klavye üzerinde tütün tütmesini bile sağlamanız mümkün.
Online Klavye Düellosu
Online klavye düellosu sebebiyle kullanıcıların birbirleri beyninde yarışarak hoş bir rekabet ortamında klavye çaldatmaışması yapması sağlanmaktadır. Kullanıcılara suhulet olması açısından anlık olarak haberleşebilecekleri chat görüntülükı kullanıma sunulmuşdolaşma. Böylece klavye düello öncesinde ve sonrasında kullanıcıların birbirleri ile huzur bir şekilde komünikasyon kurabilmektedir.
Bunun cepheı teselsül kullanıcılar huzurlıklı klavye yarışması veya farklı bir deyişle düello yapacağı üzere, kombine düello özelliği ile 100’lerce eş aynı anda klavye yarışması yapabilmektedir. Öyle ki, 126 eş ile baş başa sitede kombine klavye düellosu gerçekleştirilmiş ve üstün dereceli olarak kayıtlara mazitir.
Antrparantez sitemiz üzerinde oluşturulan rütbeleri elde ika konusunda birkötü talibin yarıştığını da görebilmek mümkündür. Bu rütbeler;
• Çaylak
• Yetişmen
• Methalken
• Usta Yazıcı
• Tuş Yakıcı
• Klavye Bükücü
• Klavyeşör
Klavye Gayret Testi
Klavye Gayret Testi ile baş başa sizlerde 1 dakika, 3 dakika ve 5 dakikalık periyotlar beyninde kendinizi deneyerek seviyenizi ölçebilirsiniz. Klavye çaba testi siz değerli üyelerimizin seviyenizi tespit edebilmeniz açısından oldukça majör bir öneme sahiptir. “Klavye Gayret Testine Kafala!” butonuna tıklanılması ile baş başa başlamış olacağınız bu başüvende sizlerde adınızı en sağlıklı skorlar bölümüne yazdırabilirsiniz.
Klavye çaba testi aynı zamanda siz değerli üyelerimizin on parmak tahrir eğilimine ve leziz bir şekilde devamlı olarak çaldatmaışma gerçekleştirmenize olanak vermektedir. Yapmış olduğumuz analizler neticesinde klavye çaba testinde birkötü kişinin kendi rekorunu egale eylemek bâtınin devamlı olarak çaldatmaışma yaptığını ve inkişaf gösterdiğini görmekteyiz.
Klavye Çaldatmaışması
Klavye çaldatmaışması bölümünde, klavye mülakat uygulaması, özel antrenman sahası ve kendi metninde çaldatmaış üzere birkötü kürsü nokta almaktadır. Bu bölümlerin her biri kendi içerisinde farklı özelliklere sahiptir.
Bunun cepheı teselsül “Toplu Klavye Çaldatmaışması” ile baş başa kullanıcılar istedikleri dem belirlenen tarih aralığında çaldatmaıştıynet tıkızlabilir ve çaldatmaışma sonucunu görebilirler. Bu şekilde kullanıcıların 1 ruz, 3 ruz, 1 hafta ve 1 aylık dem dilimleri beyninde çeşitli kullanıcılar ile baş başa hoş bir rekabet ortamında çaldatmaışma yapması hedeflenmiştir.
Türki üzerinden klavye çaldatmaışması yapabileceğiniz sitenin öne çısoy özelliği ise test bâtınin onlarca farklı dayanıklı sunuyor olması. Sınav bâtınin maruz metinlerin katı çoğu hukuki metinlerdir. Bu sayede yevmi hayattaki katı huzurlaşılmayan kelimeleri bile görmüş ve alışık olmadığınız kelimeleri tahrir konusunda kendinizi geliştirmiş olursunuz. Testi dilediğiniz üzere özelleştirmeniz mümkün.
F Klavye Dersleri
F klavye dersleri ile baş başa on parmak yazmayı öğrenmeye kellelayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve test aracı oldukça farklı. Başka sitelerden farklı olarak maruz bu arayüzünde okullar tarafından çoğunlukla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları namına hayran bırakmıştır;
• Sol Aşiret Inç Çaldatmaışması
• Sağ Aşiret Inç Çaldatmaışması
• Sol Aşiret Çaldatmaışması
• Sağ Aşiret Çaldatmaışması
Q Klavye Dersleri
Q klavye dersleri ile baş başa on parmak yazmayı öğrenmeye kellelayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve test aracı oldukça farklı. Başka sitelerden farklı olarak maruz bu arayüzünde okullar tarafından çoğunlukla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları namına hayran bırakmıştır;
• Sol Aşiret Inç Çaldatmaışması
• Sağ Aşiret Inç Çaldatmaışması
• Sol Aşiret Çaldatmaışması
• Sağ Aşiret Çaldatmaışması

Zabıt Katipliği Mülakat Soruları
Zabıt Katipliği Mülakat Soruları, mesleksel fen, umumi ekin ve çıkmış mülakat sorularından oluşmaktadır. Mesleksel fen içerisinde; Zabıt Katipliği, kalem mevzuatı, umumi tüze kavramları, adli terimler, Doğruluk Bakanlığı Teşkilat ve Görevlerine üstüne sorular nokta almaktadır. Umumi ekin içerisinde; Mustafa Kemal Atatürk İlke ve İnkılâp Tarihi, Cumhurbaşkanlarımız, Türkiye’nin ve dünyanın enleri üzere kompozit ve şimdiki sorular bulunmaktadır. Çıkmış mülakat sorularında ise; meydana getirilen mülakatlar sonrasında internet üzerinde kullanıcıların yorumlarında belirtilen sorular derlenerek bir numara cevap halinde sizlere sunulmuşdolaşma.
Zabıt katipliği mülakat sorularının cepheı teselsül mükelleirlik mülakat soruları ve İKM mülakat soruları da nokta almaktadır. Adaylar mafevkda belirtmiş olduğumuz mesleksel fen, umumi ekin ve çıkmış mülakat sorularından mülakata üstüne olarak çaldatmaışma yapabilmektedirler.
Klavyede Hızlı çit
Klavye kullanmaya ne derece aldatmaışmış olsanız da tahrir çabaınız artmıyor mu? Belki bile atladığınız 1-2 ufak ama önemli sınır kabil. Yalnız hemen hepimiz yevmi hayatta klavye kullanıyoruz. Kimimiz mandepsi oynarken kullanıyor, kimimiz çaldatmaışırken; kimimiz ödev yaparken ve kimimiz kellekalarıyla haberleşirken. Bu aleti hızlı çalıştırmak ise amacımız ne olursa olsun avlu kurtarabiliyor.
Birkötü âdem evladı klavye kullanırken sol elini ‘ASDF’ harflerinin üstünde, sağ elini ise ‘JKL’ harflerinin üzerinde tutuyor. Bu averaj çaba bâtınin uygulamalı bir konum adetlabilir, ancak dakikada 50 kelimeyi aşmak istiyorsanız ellerinizi biraz henüz heveslimanızı öneriyoruz. Örneğin sol eloğlu parmaklarınızı ‘AERH’ ve sağ eloğlu parmaklarını ise ‘MOP’ harflerine yaklaşan tutarak hevesliarsanız, bu pozisyona aldatmaıştıktan sonrasında klavyenin nokta adına kolaylıkla ulaşmanız kolaylaşabilir.
Klavyede Ne Hızlanılır?
Yazarken yaptığınız bir lafız hatasından sonrasında ‘backspace’ tuşuna basılı sancımak evet da art arkaya basmak size dem kaybettirebilir. Fakat son yazdığınız kelimeyi temelli silen bir tuş kombinasyonu bulunan. Windows’ta ‘Ctrl+Backspace’ ve MacOS’ta ‘Option+Backspace’ tuşlarıyla bundan sonra lafız silmeniz 3 saniye süreceğine yarım saniye bile sürmez.
Beribenzer bir klavye, masadan yüksekliğinize için yazarken bileğinizi yukarı evet da aşağı yakın bükmenize illet kabil. Fakat eğimi ayarlanabilen ve bilek koymalık bölmeye sahip, ergonomik bir klavye; parmaklarınız haricinde elinizin tek yerinin çaldatmaışmasını gerektirmez.
On Inç Klavye Ne Öğrenilir?
10 Inç Klavye veya On Inç, rüyet duyusunu kullanmanıza lüzum kalmadan, klavyedeki tuşların yerini ezberleyerek ve tahrir esnasında 10 parmağınızı deli dolu olarak kullandığınız bir klavye tekniğidir. 10 parmak klavye kullanırken, klavyeye bakmanıza lüzum kalmadan vücudunuzun kas hafızasını kullanarak henüz hızlı ve hareketli şekilde yazabilirsiniz. İki parmak veya gelişigüzel klavye yararlanma tekniklerinin tersine 10 parmak klavye, hem henüz azca yorucu hem bile en dişi klavye istimal tekniğidir. Kent üzerinden on parmak yazmaya üstüne olarak birkötü dişi etkinliğe ulaşabilmeniz mümkündür.

Klavye Çalışması

Klavye Hız Testi

Klavyede Hızlı Yazma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir