Evinize Uygun Halıları Burada Bulabilirsiniz

e-halıcım ile dünyanın en filinta halılarına malik olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların dirlikımızdaki yeri ve önemi asla elzem. Özellikle Rum’da yaşayan insanlar bâtınin habbe içre halı eğer olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde mevcut Gümüşsuyu halı gibi önemli markalar ile de katkı kuruluşlıyor. Yalnız halıcım bünyesinde sadece bu kadarla sınırlı değil adida görmüş evetğunuz tüm halı markalarını da barındırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Cihan modasının ünlü ismi Pierre Cardin tarafından tasarlanmıştır ve moda halıda dirlik bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda gösterişliü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, siyah, beyaz zehir, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir sonuçsuz yaratmaktadır. Halıların katıksız yalıtım sağladığı ve aleve karşı mukavemetli evetğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom sarhoş olmak üzere 500’e benzeyen satış noktasında özen veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokuma Mobilya San. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom sarhoş olmak üzere 500’e benzeyen satış noktasında özen vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine malik üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 yıl önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına malik halı serileri ile ensesi kalın ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına malik halı serileri ile ensesi kalın ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları bâtınin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne denli ihtiyaç bulunduğunu, özellikle birinci sınıf halıları yeğleme etmemiz icap ettiğini biliyoruz. Yalnız üzere tüm halı markaları çok birinci sınıf bir hale geldi. Mütenasip fiyatlarıyla, birinci sınıf dokularıyla ve işçilikleriyle çıktı her halı çığır harisar vaziyete geldi. Ancak e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok henüz birinci sınıf olacaktır. Türkiye’nin en birinci sınıf halılarının evetğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de geliştirmeyi amaçlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir